Výčep do dílny

Každý správný chlap, který bydlí v domě a má zahradu, tak by měl mít dílnu, nebo garáž, ve které bude kutit a dělat malé opravy, které se na domě naskytnou. Takovouto dílnu by měl mít každý, a to nejen proto, aby měl dát kam nářadí pro drobné opravy, ale taky, aby se měl kde schovat před manželkou. Co si budeme říkat, během roku se najdou perné dny a člověk musí zkrátka vypadnout, aby měl chvilku klidu. V takové dílně vám nesmí chybět výčepní zařízení komplet, ze kterého si v klidu načepujete pivo a dopřejete si zasloužený klid.

výčepní zařízení

Ať už si myslí každý, co chce, tak právě výčep je jedna z hlavních věcí, kterou musíte v garáži či dílně mít. Díky výčepu nebudete muset chodit do hospody a ušetříte si kroky, které byste museli ujít. Navíc, pokud se někdo staví a bude chtít něco opravit, tak si po práci můžete sednou a dopřát si pár zasloužených kousků. Zlatavý mok v podobě piva má totiž každý rád a načepovat si ho doma má mnoho výhod. Mezi hlavní výhody patří především cena. Ta je oproti hospodě podstatně nižší a vyjde vás asi na polovinu ceny. Jedno pivo je zhruba za 18 Kč, a to podle toho, jaký druh piva upřednostňujete.

výčepní zařízení

Samozřejmostí je, že je dobré si koupit všechny narážecí hlavy, pokud chcete pivo střídat. Ne každé pivo má totiž stejnou hlavu. Zapomenout byste neměli ani na hadice a rychlospojky, které jsou nutností. O ty se musíte během roku starat a po každém dopití bečky byste je měli vypláchnout. Tím udržíte celá výčep v neustále čistotě a nemusíte mít strach, že by vám zasmrádl. Právě čistění hadic je jedna z hlavních věcí, aby byl výčep neustále funkční a čistý. Mimo to nezabere moc místa a dá se jednoduše přenášet. Zkuste si letos pod stromeček nadělit dárek pro sebe a objednejte si výčepní zařízení. Zaručeně budete spokojení a ušetříte peníze, které byste dali hospodskému.