Kupte si bazén, který má vlastnosti nejen bazénu, ale také výřivky!

Objednejte si tento kruhový přelivový vířivý bazén Florida Bazenygluc a nemusíte si k němu pořizovat žádnou vířivku! Budete mít rovnou obojí. V tomto bazénu můžete ovladačem měnit až 252 barev. V bazénu můžete relaxovat například pomocí vzduchových bublinek a trysek s vodou. Výhody tohoto bazénu jsou následující – velmi velká životnost, rychlé uvedení do provozu, dobrou kvalitou, neulívají na něm nečistoty. Tento typ bazénu je určen k usazování do země. Je dodržen přesný postup podle návodu, aby byl bazén v pořádku sestaven.

kruhová bazén

Údržba bazénu je velice snadná.

Vnitřní rozměr: průměr 2.9, výška 1,2
Vnější rozměr: průměr 3,4, výška 1,2
hmotnost: 400 g
objem: 10,93 metrů krychlových

obsahuje dvě namontované trysky, vlnové tři stupňové schody, písková filtrace, tepelné čerpadlo, vzduchovač a teploměr

Rady a tipy:
Pro dlouhou životnost těchto bazénů je potřeba dodržovat některá pravidla, třeba – používat na bazén pouze bazénovou chemii ve správných koncentracích, nebo ideálně také bazén například zastřešit.

Přelivové bazény:
Tyto bazény označované také jako:,, zrcadlové“, patří ke špičce všech nabídek.
Přelivový bazén má lepší filtraci vody, také nadstandartní výbava- třeba světla, které jsou přišroubované a přilepené k těmto bazénům a velice specifické pro ně je, že hladina vody dosahuje až k okraji bazénu, také hladina vody skvěle odvádí všechny nečistoty z bazénu pryč. Voda se přelévá rovnoměrně na všech okrajích. Vizuální efekt těchto bazénů je naprosto úžasný! Někomu připomíná například jezero.

bazén

Výhody:
hladina dosahuje až k okraji bazénu
dlouhá životnost všech materiálů
luxusní vzhled
výhodné ceny
doprava zdarma po celé ČR i SK
kvalitní výrobek od české rodinné firmy
nevytváří se nebezpečné vlny

Nevýhody:
Instalace tohoto bazénu vyžaduje dohled profesionála nad celým projektem.
Kvůli neustálému odtékání vody je trochu náročnější udržování teploty vody, proto je jeho zastřešení nebo lamelové zakrytí nejlepší volbou!