Kupte si bazén, který má vlastnosti nejen bazénu, ale také výřivky!

Objednejte si tento kruhový přelivový vířivý bazén Florida Bazenygluc a nemusíte si k němu pořizovat žádnou vířivku! Budete mít rovnou obojí. V tomto bazénu můžete ovladačem měnit až 252 barev. V bazénu můžete relaxovat například pomocí vzduchových bublinek a trysek s vodou. Výhody tohoto bazénu jsou následující – velmi velká životnost, rychlé uvedení do provozu, dobrou kvalitou, neulívají na něm nečistoty. Tento typ bazénu je určen k usazování do země. Je dodržen přesný postup podle návodu, aby byl bazén v pořádku sestaven.

kruhová bazén

Údržba bazénu je velice snadná.

Vnitřní rozměr: průměr 2.9, výška 1,2
Vnější rozměr: průměr 3,4, výška 1,2
hmotnost: 400 g
objem: 10,93 metrů krychlových

obsahuje dvě namontované trysky, vlnové tři stupňové schody, písková filtrace, tepelné čerpadlo, vzduchovač a teploměr

Rady a tipy:
Pro dlouhou životnost těchto bazénů je potřeba dodržovat některá pravidla, třeba – používat na bazén pouze bazénovou chemii ve správných koncentracích, nebo ideálně také bazén například zastřešit.

Přelivové bazény:
Tyto bazény označované také jako:,, zrcadlové“, patří ke špičce všech nabídek.
Přelivový bazén má lepší filtraci vody, také nadstandartní výbava- třeba světla, které jsou přišroubované a přilepené k těmto bazénům a velice specifické pro ně je, že hladina vody dosahuje až k okraji bazénu, také hladina vody skvěle odvádí všechny nečistoty z bazénu pryč. Voda se přelévá rovnoměrně na všech okrajích. Vizuální efekt těchto bazénů je naprosto úžasný! Někomu připomíná například jezero.

bazén

Výhody:
hladina dosahuje až k okraji bazénu
dlouhá životnost všech materiálů
luxusní vzhled
výhodné ceny
doprava zdarma po celé ČR i SK
kvalitní výrobek od české rodinné firmy
nevytváří se nebezpečné vlny

Nevýhody:
Instalace tohoto bazénu vyžaduje dohled profesionála nad celým projektem.
Kvůli neustálému odtékání vody je trochu náročnější udržování teploty vody, proto je jeho zastřešení nebo lamelové zakrytí nejlepší volbou!

Objednejte si tento kruhový přelivový vířivý bazén Florida Bazenygluc a nemusíte si k němu pořizovat žádnou vířivku! Budete mít rovnou…