Seznamte se zip sáčky seniory

Někteří senioři nemají snadný život. Může to být i tím, že vyrůstali v době, kdy technický pokrok nebyl zdaleka na takové úrovni, jako je dnes, a že se také obtížněji seznamují s některými inovacemi. Jako příklad bychom mohli uvést mobilní telefon, kdy mnozí z nich využívají pouze jednoduchý tlačítkový bez operačního systému, a chytrý telefon je příliš neoslovuje.

vysypaná cizrna

Senioři také nemusí znát možnosti zip sáčků s posuvným jezdcem, možná se s něčím takovým již setkali, ale šlo pouze o seznámení letmé, a rozhodně nemají potřebu si větší množství sáčků pořídit domů. Seznamte proto vaše blízké v seniorském věku s touto technologickou inovací, která v době jejich mládí prakticky neexistovala.

senioři v posteli

Ukládání potravin – výhodou igelitových pytlíků, zhotovených z nízkohustotního polyetylenu, je naprostá zdravotní nezávadnost. V kombinaci s uzavíracím zipem máte k dispozici perfektní úložný box doslova na cokoli. Co se týče potravin, lze do nich uložit hotové pokrmy, polotovary i suroviny do chladničky a stejně tak i do mrazáku. Trvanlivé potraviny lze tímto způsobem skladovat při pokojové teplotě i několik měsíců nebo dokonce let.

Krmiva pro zvířata a stelivo – chcete-li zabránit nežádoucímu zápachu z granulí pro psy a kočky, uložte je do uzavíracího pytle. Uzávěr bezpečně chrání obsah před průnikem prachu, vody a vlhkosti a zároveň omezuje nepříjemný zápach.

Pořádek v psacím stole – někteří lidé mají neuvěřitelný chaos ve svých věcech, zejména v drobnostech, uložených např. v psacím stole. Zipové sáčky jsou ideálním řešením pro umístění kancelářských a výtvarných potřeb, deskových a karetních her a dalších drobností.

Sáčky na cestách – vysvětlete rodičům či prarodičům, že si mohou vzít sáček s sebou i do batohu a vydat se s ním na výlet. V sáčku může být uložena svačina, toaletní potřeby, mobil a cokoli dalšího, co by nemělo namoknout nebo navlhnout.