Půjčka

Tito nadlidé se mají dobře kdykoli, ale tomu se věnovat nebudeme. My se podíváme na obyčejného člověka. Takový pracuje od rána do noci, pokud má to štěstí a má dvě práce. Ale ani to mu nezaručuje nějaký velký přepych. Musí živit rodinu, a to je pořádná makačka. Takže se ohání, jak může a nemá na nic čas. Když si ho chvíli udělá, tak si odpočine a je rád, že je rád. Jenže jednoho dne se zjistí, že do domu zatéká. Nebo že se pokazilo auto a to tak, že nemá smysl jej nechat opravit. Nebo se semele cokoli jiného, aby člověk musel vydat nějaké ty peníze. A to větší částku.

bankovky

Co je větší částka nechám na laskavém čtenáři. Pro bezdomovce je to dvacetikoruna, pro jiného pět tisíc a pro výše jmenovanou sortu lidí milion, nebo raději pět. Jenže člověk ty peníze potřebuje, práci má jen jednu, a to ještě mizernou. Takže jak to zařídit, aby byla střecha zase v pořádku a aby nám nekapalo do polívky u nedělního oběda? Nejprve se zkusí banka, to je jasné, kdo jiný by mohl na opravu půjčit, že ano. A začíná koloběh shánění papírů, dokladů, potvrzení, povolení a já nevím čeho ještě. Jenže pak v bance řeknou, že na požadovanou sumu je potřeba mít větší příjem. Ten ze kterého žijete vy a rodina se zdá bance příliš malý na to, abyste mohli splácet. Nu, je to věc banky, o jejím rozhodnutí se nedá diskutovat. Tato instituce nemá žádnou povinnost půjčit komukoli. Takže žadatel uspět nemusí.

peníze

Naštěstí zde není jen banka a je zde také někdo jiný. Někdo, kdo ví, co znamená výraz hypotéka bez příjmů.

Výraz hypotéka neberte nějak vážně, ve skutečnosti je této společnosti jedno, nač peníze použijete. Vy jen podáte žádost, to musíte, pokud něco požadujete, a nemusíte si shánět nějaká lejstra o tom, kolik jste si vydělali za poslední sto padesát let. Skutečně to není třeba. Ostatně se o tom můžete ihned přesvědčit a to tak, že kliknete na modrý odkaz výše.