Pohodlně a stylově

Pohyb je nezpochybnitelnou součástí našich životů. Proč si ho nezpříjemnit především pohodlným oblečením? Legíny s vysokým pasem ať už krátké, třičtvrteční či dlouhé jsou pro mnohé z nás tou nejpříjemnější variantou, druhou kůží. Legíny si vybíráme dle příležitosti a to buďto do společnosti, takže nějaké koženkové, se vzorem, barevné či obyčejné černé. Naopak ve sportu spíše vybíráme stahovací, síťkované kvůli filtraci vzduchu či s vysokým pasem, což je velice pohodlná varianta.

Sportovní legíny

Mezi stahovacími legínami s vysokým pasem nalezneme například Double Push up legíny, které jsou kromě pohodlnosti dost trendy kouskem. Především proto, že skvěle vyzvednou a vytvarují zadeček. Jsou elastické, což je jedním ze základních předpokladů legín, tudíž se přizpůsobí opravdu každému tělu. Díky push up efektu se zvedne zadek a díky vysokému pasu je pas dokonale zúžený a postava tak vytvarovaná. Z hlediska materiálu jsou tvořeny polyesterem (82 %) a elastanem (18 %) a to ve velikostech od XS do XL.

Legíny s vysokým pasem

Pro chladnější počasí je připravena tatáž verze legín zateplených. Opět se jedná o formu double push up s vysokým pasem, tvořené ze stejného materiálu (polyester, elastan). Změnou je vnitřní strana, která je tvořena z příjemného microfleecu. Důležité je si uvědomit, že je lze prát v pračce pouze na 30 stupňů a nelze je dávat do sušičky! Vybere si jinak každá žena v rozmezí velikostí XS a XL. Všechny velikosti spojuje délka 91 cm, přičemž se jedná o délku nenatažených legín. Rozdíl pak činí obvod pasu, který je od 62-67 cm (XS) po 85-90 cm (XL).

Jako legíny do společnosti se poté dají použít například legíny jeans double push up, které jsou modré a opravu vypadají jako jeany. Tentokrát se mění pochopitelně materiál. Místo polyesteru a elastanu jsou legíny z materiálu jeans (82 %), bavlny (18 %) a elastanu pro elastičnost. Tentokrát je délka nenatažených legín 97 cm, kvůli menší pružnosti legín.