Kapající kohoutek

Jistě se vám už asi někdy stalo, že se vám doma něco pokazilo. To jistě opravdu dokáže naštvat, když vám začne kapat kohoutek v kuchyni. Pro mě je to naprosto něco nepochopitelného a hrozného. A mě to hodně vadí, když mi kape kohoutek, protože ihned si vybavuji, jak mi nadával můj otec, kdybych to nechala jenom tak být a nesnažila se to nějak opravit. Ale jak? A tak vždycky celou noc nemohu spát. Proto si vždycky zavolám instalatéra. A protože jsem z Ostravy, tak volám samozřejmě instalatéra z Ostravy. Jsem si vždycky jistá, že do dvaceti čtyř hodin přijede, pokud to není něco extra závažného. A myslím si, že kapání kohoutku nic extra závažného opravdu není. Takže vždycky instalatér z Ostravy přijede až druhý den. Ale mně to nevadí. Mně jde spíše o mého otce, který vždycky nadává, že všechno mám na háku a že mi nejde o peníze.

Jako ze škatulky.

Ale to se samozřejmě dost spletl. To se otec opravdu mýlí. Mě samozřejmě o peníze jde, protože všechno je drahé a já nemám opravdu peníze na rozhazování. Tak jsem poprosila instalatéra z Ostravy, jestli by nemohl přijít ještě ten den. Ony už byly tři hodiny odpoledne, tak jsem pochybovala, že se nějaký instalatér z Ostravy potáhne až k nám, do vesnice vedle Ostravy.

Kohoutek mám již nový.

Byla jsem ale velmi překvapená, když o půl páté instalatér z Ostravy k nám dorazil. Potěšilo mě, že mi opravil můj kohoutek. A bylo tam něco jste s těsněním. Ale já nejsem si s tím opravdu nevěděla rady a byla jsem ráda, že instalatér ke mně přijel a všechno mi během půl hodiny opravil a dal mi ještě nízko cenu. Nic lepšího už jsem si opravdu přát nemohla. Víte, jsem sama, nemám přítele, takže se asi budu muset naučit taky nějaké práce, co vykonávají běžně muži. Aby to nebyla ostuda a otec na mě taky mohl být v tomto směru pyšný. Anebo třeba si najdu manžela mezi instalatéry z Ostravy https://instalater.info/.

5/5 - (2 votes)