Pěkné zuby


Samozřejmě, že jako každý druhý člověk, tak i já jsem chtěla mít perfektní zuby. Nemám ráda, když mě bolí zuby anebo je mám nějak škaredé či zažloutlé. Zažloutlé jsem vážně měla opravdu dříve, když jsem ještě jako dítě a dospívající. Nedbala jsem bohužel tak moc na ústní hygienu. Opravdu mě hodně mrzí, že mě rodiče k tomuto úkonů opravdu pevně nevedly. Mojí mámě to bylo jedno a otci taky. Protože si vzpomínám, jak moji rodiče mi vždycky říkali, že jednoho dne toho budu litovat, že si nečistím pravidelně moje zuby. Já jsem si je totiž čistila obden, a to vždycky jenom večer. Takže během dvou dnů vždycky jenom jeden krátký jsem si vyčistila zuby. Takže opravdu katastrofa a noční můra zubařů! Když se tak koukám zpětně, tak jsem na sebe pěkně naštvaná, a to včetně rodičů, kteří mě k tomu nedonutily. A opravdu mě to hodně štvalo.

Choďte pravidelně k dentistovi.

To já mám dneska dvouleté dítě, a to si musí přede mnou dvakrát denně pravidelně čistit zoubky. Proto se mi taky stalo, že jsem už byla v Praze, kde jsem si dala zubní fazety. Musím říct, že zubní fazety z Prahy se mi moc líbily a dostala jsem na ně kontakt od své dentální dermatoložky. Řekla jsem si, že když mám tak poničené zuby, které nejdou opravit, nechám si dát zubní fazety z Prahy.

Zdravé zuby jsou krásné.

Objednala jsem se na webové stránce clinicplus.cz, kde se dozvíte všechno o servisu, které tato zubní ordinace dělá. Samozřejmě, že jsem si potom raději domluvila nezávaznou schůzku na zubní fazety z Prahy. Byla jsem nakonec ráda, když cenová dostupnost pro mě byla docela dostupná, takže pro mě zubní fazety z Prahy Byla jasná volba a nestálo mě to moc peněz. Nyní jsem ráda, že jsem do zubních fazet opravdu investovala nemalé peníze, ale zase za tu krásu mi to stojí. Jsou zubní fazety Praha, které člověku pomůžou taky zvednou sebevědomí. Komu by nové zuby tohle neudělaly?