Objevte to správné pohodlí během Vašich dnů

Na menstruaci je v dnešní době na trhu nespočet pomůcek. Od klasických intimních vložek, přes tampony, až po menstruační kalíšky. Celkem rozšířené jsou už i menstruační kalhoty. Pokud ještě neznáte, můžeme si k tomu říci pár informací, ať jste v obraze. Jsou to kalhotky, které na první pohled vypadají jako každé jiné. Jenže nejsou. Jsou vylepšené právě tak, abyste mohli při svých dnech nosit jenom je, bez vložek a tamponů. Není se čeho obávat, jsou pohodlné. Navíc se v nich budete cítit v naprostém suchu. Mají totiž mezi vrstvami všitou speciální savou vložku.

Žena v prádle

Pohltí vlhkost, a navíc je prodyšná. Takže se nemusíte obávat, že by byl zamezen průchod vzduchu. Po použití stačí jednoduše vyprat a nechat volně usušit. Na každém balení kalhotek je uvedeno, jak prát, na kolik stupňů a otáček. Nemusíte se tedy vůbec bát, že praním kalhotky znehodnotíte, když se budete držet doporučení. Menstruační kalhotky s klasickým střihem https://myfemini.cz/e-shop/stredni-menstruace/myfemini-classic-klasicky-strih-stredni-mensturace/ mi připadají nejpohodlnější. Skvěle se hodí na sportovní aktivity, ale nosit je můžete prakticky kamkoliv. Do práce, na procházky nebo třeba do restaurace. Mají velkou výhodu. A tou je možnost nošení i v noci. Hravě s Vámi zvládnou celou noc. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že já menstruační kalhotky oceníme nejvíce právě v noci.

Žena na kole

Je to ohromně pohodlné a čisté. Tyto zázračné kalhotky Myfemini CLASSIC pojmou více než 20 mililitrů tekutin. Velice sympatické je, že jsou vyrobeny z bavlny. Bavlnu mám ráda. Je příjemná na dotek a tahle látka umí dýchat, což je v tomto směru více než žádoucí. Cena je také příznivá. Pokud Vás tento produkt zaujal, neváhejte a vyzkoušejte ho. Věřím, že nebudete litovat. Já osobně jsem byla ze začátku skeptická. Nevěděla jsem, jestli chci investovat své peníze do výrobku, který neznám a teď už vím, že moje pochybnosti nebyly vůbec na místě!