Vemte si odvážné šaty

Dámské šaty mohou vypadat všelijak. Některé jsou be výstřihu, v jiných naopak vynikne kompletně celý dekolt. Některé mají korzet, jiné šaty mají ramínka, a další mají třeba holá záda. Existuje celá řada různých střihů halenek, šatů i overalů, které by ženy chtěly nosit, ale neví jak na to. Nejde jen o to si oblečení obléct, ale jde o to si ho obléct a neztrapnit se. Všechno oblečení jde nosit, jen se musí vědět, jak na to. Pokud jste si vyhlédla lehké letní šaty s holými zády a s velkým výstřihem, nemusíte se jich vzdávat. Existuje možnost jak je nosit a přitom vypadat dobře.

bílé tílko

Ať už máte velká nebo malá prsa, je důležité, aby měly pod šaty ten správný tvar. Každá chce kulatá pevná prsa, která budou krásně držet nejlépe bez podprsenky. Jenže taková prsa nemá skoro žádná žena, a zejména po dětech se ženy potýkají s tím, že prostě jejich tvar už dávno není, co býval. Ani tak se ale nemusíte stydět oblékat podle toho, co se vám líbí. Řešení je jednoduché, a tím jsou tejpy na prsa.

Jak fungují?
Znáte klasické tejpy, kterými se tejpuje tělo při nějakém zdravotním problému s vazy, svaly nebo šlachami? Tak existuje obdobný tejp, který se používá k tomu, aby prsa držela svůj tvar. Zároveň se skryje bradavka, takže nemusíte mít strach, že budete nechtěně středem pozornosti. Tempy jsou u nás k dostání v bílé, černé a tělové barvě.

bílé šaty

Kromě tempu potřebujete nálepku na bradavku, aby vás sundávání tempu nebolelo. Pak už nej zastřihnete tejp podle potřeby, nalepíte tak, aby prsa držela jak chcete, a to je všechno. Sundávání je bezbolestné, takže se použití bát nemusíte. Díky tejpům si budete moct obléknout jakýkoliv kousek oblečení, kterého jste se doteď bály. Odvažte se a oblékněte si váš vysněný top s hlubokým výstřihem nebo šaty s holými zády, kterým jste se dosud vyhýbala kvůli obavám z čouhající podprsenky.