To nejlepší občerstvení na vaši párty

Na různých večírcích je jednou z nejdůležitějších součástí občerstvení. Každý čeká, že se nejen dobře pobaví, ale i dobře nají. Vzhledem k tomu, že příprava večírku většinou zabere mnoho času a vyžaduje dost příprav, je nejlepší, když si na občerstvení připravíte něco jednoduššího. Hlavní jídla si můžete nechat zajistit cateringovou firmou, pokud se jedná o větší večírek.

večírek

Nezapomeňte zařídit i další potřebné věci, jako je hudba, pozvánky nebo místo. Pokud bude večírek venku a nechcete riskovat špatné počasí, můžete to vyřešit v půjčovně párty stanů.

A jaké jednoduché občerstvení můžete přichystat na váš večírek?

Parmazánové lupínky

Parmazán je oblíbená ingredience pro svou výraznou chuť a skvěle se hodí k mnoha dalším surovinám. Pokud nechcete servírovat obyčejné brambůrky, budou tyto lupínky skvělou volbou. Brambory nakrájejte na velmi tenké plátky, dejte na ně česnek, olivový olej a zasypejte parmazánem. Upečte dozlatova a je hotovo.

Pikantní ořechy

Arašídy vysypané ze sáčku rovnou do misky jsou už nuda. Místo toho připravte domácí směs ořechů s pikantním kořením. Nakupte ořechy různého druhu a zasypte je nejrůznějším pálivým kořením. Můžete použít třeba pálivou papriku nebo chilli. Poté je opražte na pánvi.

Mini párky v rohlíku

Občerstvení, které docela dobře zasytí, a navíc si na něm většina z nich pochutná. Připravte si malé bagetky, které rozkrojíte ale jen do poloviny a do nich vložte vařený nebo grilovaný páreček. Přidejte hořčici, případně ještě jinou omáčku, zeleninu, zkaramelizovanou cibulku a máte hotovo.

přípitek

Jalapeňo papričky ve slanině

Oblíbený mexický snack, který vzbudí skvělé ohlasy. Sežeňte si papričky jalapeňo a obalte je ve slanině. Případně je můžete z vrchu naříznout a vložit dovnitř trochu výborného čedaru. Poté pečte v troubě, dokud nevidíte, že je slanina udělaná do křupava. Výsledek je pálivý, tučný a vynikající.