Lukrativní místo

Vždycky jsem chtěla podnikat. A k tomuhle mě vlastně nevědomky vedla moje máma s otcem, protože oni měli skvělou firmu, kde prodávali domácí marmelády a domácí med. A vy si možná říkáte, že je to zbytečné, že tohle může dělat opravdu každý. Ale věřte mi, že udělat perfektní domácí marmeládu nebo med je opravdu složité. A proto i moji rodiče potřebovali velice kvalitní sídlo firmy v Praze devět. Celý život bydlíme v Praze devět, a proto moji rodiče chtěli, aby taky jejich sídlo firmy bylo v Praze devět. Já se jim nedivím, protože věřte mi nebo ne, ale Praha je opravdu nejkrásnější místo.

Sídlo firmy je důležité.

Byla jsem opravdu na hodně míst, ale to pražské místo, moje rodné hnízdo, se mi líbí nejvíce. A nikdy bych odtamtud nechtěla a odejít. Taky jsem si řekla, že až budu dospělá, tak stále budu bydlet v Praze. Možná někde jinde, ale musí to být Praha. A tak jsem si řekla, že kdybych podnikala, že bych taky chtěla sídlo firmy v Praze 9. Proto jsem ses podívala dopředu raději na webové stránky profisidla.cz, kde je seznam sídel.

Mám ráda čisto v práci.

A můžete tam taky najít opravdu lukrativní adresy. Protože opravdu důležité, kde taky vaše podnikání má adresu. A v Praze je opravdu mnoho krásných a taky důležitých lukrativní sníst, kde se může vaše sídlo firmy nacházet. Já jsem hlavně na kvalitu a taky na dostupnost, proto bych velice chtěla, aby sídlo firmy bylo hlavně dostupné pro všechny lidi. Aby tam bylo dostatek parkovacích míst a aby taky ta část Prahy byla vyhlášená, protože to taky přidá na luxusu a lukrativitě zaměstnání a celkově práci. Já jsme si říkala, jestli by nebylo skvělé, abych si k podnikání vzala parťáka nebo si nenechala poradit od rodičů. Potom jsme to ale zamítla, protože jsem si domyslela, že by mi rodiče do všeho jenom zbytečně mluvili a asi by se mi to moc nelíbilo. Někdy je lepší si prostě jít svou cestou.