Krásné sklenice na kávičku

Nabízíme nádherné skleněné hrnky na kávu Sklenenyshop různých velikostí a tvarů. Věděli jste, že sklo na kávu je ve skutečnosti vyrobené z tekutého písku? Obyčejný písek se zahřívá, dokud netaje a nestane se z něho kapalina. Nyní se pojďme podívat, jak se sklo vyrábí v průmyslu. Písek je smíchán se sklem, odpadními kusy skla (často získané z recyklace), rostlinami, vápencem a sodou (uhličitanem sodným), pak je ohříván v peci, konečný produkt se pak nazývá, soda-vápno – křemičité sklo. Sklo rozdělujeme na tónované a tvrzené. Tónované se vyrábí přidáváním různých chemikálií, ty se přidávají, aby došlo ke změně vzhledu skla, nebo jeho vlastností.

hrnečky ze skla

Sklo tvrzené se vyrábí sendvičováním více vrstev skla a plastu a vyrábí se za účelem neprůstřelného skla. Je používáno v automobilových čelních sklech. Druhů skla na kávu je celá řada a my vám můžeme nabídnout například tyto: Set 2 hrnků z dvoustěnného varného termo skla, kterému se říká – borosilikátové sklo, vhodné na kávu, nebo čaj. Výhodou tohoto skleněného hrnku, je to, že je velice odolné proti jakémukoli mechanickému poškození. Další výhodou je to, že kafe v této nádobě vydrží mnohem déle teplé. Dalším skvělým produktem jsou skleněné hrnky Simax. Jsou vyrobené z velmi kvalitního skla Simax a navíc si je díky krásnému tvaru můžete vystavit někde ve vaší kuchyni na ozdobu.

šálek kávy

Za další výhodu můžeme považovat například to, že tyto hrnky jsou odolné vůči vysokým teplotám a můžete je bez obav dát také do myčky na nádobí. Co já osobně mám nejraději, tak je Simax Termo hrnek Exclusive Coffee to go 400 ml. Protože kávu piji téměř každý den, mohu si v těchto chladných dnech vzít kávu do tohoto skleněného hrnku a pít ji stále teplou i v práci. Musím uznat, že na tento výrobek opravdu nedám dopustit. Má výborné termoregulační vlastnosti. Můžete ho dávat do myčky ale také do mikrovlnné trouby, garance teploty je od -40 stupňů až do +300 stupňů. Pokud vás tyto hrnečky na kávu zaujali, mrkněte se na naší internetovou stránku a nějaké vyberte někomu třeba jako dárek k Vánocům.