Jak oslavit Silvestra ve dvou?

I oslavu ve dvou si můžete užít. Poradíme vám tipy, díky kterým to bude zábava a uvidíte, že na letošního Silvestra budete ještě dlouho vzpomínat.

Co spolu doma vymyslet:

  • Filmový maraton – přichystejte si pohodlné hnízdečko z měkkých polštářů a dek. Na dosah ruky postavte prkénko s dobrotami (olivy, sýry, salámky, slané tyčinky, sušená rajčata a tak dále) a sklenku se šampaňským. Na filmový večer doporučujeme několikadílné série.
  • Uvařte si speciální menu – uvařte si spolu něco výtečného. Máte rádi řeckou kuchyni nebo raději mexickou? Na romantickou večeři si můžete také uvařit afrodiziakální menu.

pár

Afrodiziakální Silvestrovské menu:

předkrm: krémová chřestová polévka

hlavní jídlo: losos se salátem z rukoly a polníčku přelitý medovou zálivkou

dezert: čokoládová pěna s chilli

K jídlu si nalijte sklenku kvalitního červeného vína.

vaření

  • Udělejte si domácí wellness – rozmazlujte se navzájem. Připravte společnou koupel s bublinkami a to  jak ve vaně, tak ve skleničce. Vystřídejte se u masáže, na pleť naneste masku. Pro dotvoření atmosféry zapalte svíčky a pusťte pomalou relaxační hudbu.
  • Objednejte si večeři – Chcete si jen užívat a nemyslet pro dnešní den na vaření? Objednejte si Silvestrovské menu z vaší oblíbené restaurace, hezky prostřete, hoďte se do gala a nechte si chutnat.
  • Vzpomínejte – společně vzpomínejte na minulý rok, prohlídněte si fotky a videa. Kde všude jste byli, co zajímavého jste zažili? Z videí můžete sestříhat průřez minulým rokem a z fotek vytvořit velkou koláž. Tu si pak můžete vytisknout a nechat zarámovat jako hezkou vzpomínku.
  • Téma večera – vymyslete si téma Silvestrovského večera a tomu uzpůsobte outfit, dekorace i catering. Co takhle se obléknout do disco oblečení 80. let nebo vyzkoušet retro eleganci 20. let? Celý večer můžete pojmout také jako velkou hru, vytáhněte deskové hry a soutěžte o to, kdo bude mít o půlnoci více výher.