Jak na podnikání

Vzpomínám si, jak můj táta chtěl rozjet svůj obchod se starožitnictvím. Otec měl rád opravdu staré věci. A začalo to tím, že začal jako malý kluk sbírat autíčka. Později se to rozrostlo. Potom měl tak velkou sbírku, že se jí musel zbavit a taky rozprodat. Tedy upřímně, rozprodal sbírku jeho otec. Můj děda. Otce to samozřejmě velmi mrzelo. A potom v dospělosti se přeorientoval na to, že začal sbírat staré mince. Abych řekla pravdu, tak jsem z toho byla opravdu nadšená, protože mě jako dítě to hodně bavilo počítat ty jeho staré mince. A taky mohu říct, že jsem byl na otce velmi pyšná, že se něčemu pěknému věnuje. A sbírku měl opravdu velikou a taky za ním chodili různí lidé, kteří mu nosili občas nějakou minci anebo si od něj něco koupili.

Marketing je důležitý.

Moje maminka z toho měla radost taky. Pamatuji si, jak máma s tátou občas večer nad tím přemýšleli, jakou mají asi hodnotu. Proto se otec rozhodl, že bude podnikat ve vetešnictví. Proto si otevřel online obchod. A potřeboval k tomu samozřejmě nějakou skvělou administrativu. Taky potřeboval kvalitní online marketing. A tak se otec podíval na webovky SEO z Brna a PPC reklamy, kde se dozvěděl mnoho informací.

Učení chce motivaci.

Ale aby se nedíval pouze na jednu stránku, tak se podíval na další webové stránky SEO v Brně, kdy se dozvěděl další informace, které potřeboval. Myslím si, že je složité udělat dobrou internetovou reklamu. Chce to opravdu mít ten správný a zkušený grif. Není to opravdu jednoduché, to už nyní vím i sama. Otec si nemyslel, že marketing může být tak složitý. A nakonec je otec velmi rád, že se podíval na firmu PPC reklamy z Brna, kde jsou informace, kterého potěšily a kterých si opravdu cení. A našel opravdu skvěle přátelé, co se týče historie a vetešnictví, takže otec není jenom nadšený ze své nové práce, ale taky z nových přátelství. Myslím si, že každý člověk by si měl udělat rozhled a zjistit, na co máme síly a vědomosti.