Zásobte se testy

Pamatujete si na pandemii koronaviru? Na nové nemocnění nejspíš jen tak nezapomeneme. Rozšířilo se do celého světa během několika málo dní, a výsledkem byla paralyzovaná planeta. Lidé se zavírali doma, vlády na celém světě nevěděly, co mají dělat, aby snížily počet úmrtí a aby státy mohly zase normálně fungovat. Vědci vytvořili test, který pomáhal s koronavirem bojovat. Šlo o PCR test, který se prováděl tak, že se setřel vzorek z nosohltanu. Šlo o poměrně nepříjemný test, na který museli všichni, kteří přišli do styku s nakaženým člověkem, a u kterého hrozilo, že se u něj onemocnění objeví.

antigenní test

Naštěstí byly vyvinuty testy, jejichž používání je značně příjemnější. Jejich používání bylo povinné, pokud člověk chtěl někam jít, a musel se jimi člověk prokazovat před návštěvou škol, zaměstnání nebo zdravotnických zařízení. Šlo o to, aby lidé nakažení koronavirem nákazu nešířili dál. A právě tom se dalo poměrně snadno zabránit používáním testů. Jejich používání už teď sice povinné není, ale je možné, že s narůstajícími případy nákazy k jejich povinnému používání opět dojde.

buňka covidu

Spousta lidí se testuje dál
Jsou lidé, kteří se zrušením povinnosti se testovat nepřestali s jejich používáním, a testují se dosud. Jde jim o to, aby případně nenakazili své blízké, pro které by tato nemoc mohla být fatální. Chcete mít doma dostatek testů i pro případ, že by byly opět povinné? Nabízíme vám prodej antigenních testů
https://www.covidexpert.cz/antigenni-testy/, a to jak ze slin, tak z nosu. U obou variant je používání velmi snadné, a zcela neinvazivní. Dochází jen ke stěru z přední strany nosu, takže se nemusíte bát bolesti. Druhý varianta se provádí tak, že odeberete množství slin. Oba stěry se smíchají s tekutinou a nanesou na testovací proužek. Naše testy jsou velmi spolehlivé, a jejich citlivost je téměř 100 %. Díky tomu se nemusíte bát navštěvovat například svoje prarodiče, a můžete je dostatečně chránit.