Skvělý pes do rodin s dětmi

Hledáte psa, který bude věrný, oddaný, ale přesto bude mít milou a veselou povahu? Akita inu je velmi přátelský pes, který si bude skvěle rozumět s každým, kdo o to bude stát. Má vyrovnanou povahu, a díky ní je to pes vhodný k malým dětem. Sama od sebe nikdy nezaútočí, a to ani v případě, že by se dostala do nesprávných rukou. Pokud hledáte loajálního psa, který není náročný na výcvik ani na společnost, akita inu by mohla být pravým psem pro vaši rodinu.

akita inu

Proč si vybrat akitu?
Naše chovatelská stanice chová jen japonskou linii tohoto skvělého plemene, které si rozhodně zaslouží místo ve vašem obýváku i ve vašem srdci. Děti si aktiv zamilují velice rychle a vy z ní budete nadšení. Akity jsou inteligentní, čistotné a čeká vás s nimi spousta zábavy. Akita potřebuje trošku pohybu i zábavy, ale odkáže se zabavit sama. Nevyžaduje vycházky dlouhé několik kilometrů. Kdo by chtě skvělého psa, měl by zvážit akitu a naši chovnou stanici.

akita na posteli

O naše psy se staráme opravdu dobře, což je vidět na mnoha oceněních, která se nám s nimi podařilo získat. Máme několik certifikátů, které dokazují, že jsme opravdu špička v chovu akit. Zaujalo vás toto plemeno natolik, že o něm uvažujete? Určitě vás zajímá akita inu cena kenichiai.com. Tu vám rádi sdělíme, ale obvykle se pohybuje mezi 20-30 tisíci korunami. Aktivm se věnujeme na maximum, a dopřáváme jim všechno, co potřebují pro svůj spokojený a zdravý život. U nás máte jistotu, že kupujete kvalitní štěně, které bude zdravé a bude připraveno na odchod do své nové rodiny.

Pečlivě zvažujte, odkud psa kupujete
Množiny se netýkají jen některých plemen, ale bohužel všech. Někteří občané se snad zbohatnout na tom, že si z psů dělají stroje na peníze. Štěňata jsou sice levnější, ale rozhodně nejsou zdravá. Proto vždy pečlivě vybírejte, od koho si štěně koupíte. My jsme vaše jistota.