Nejstrašidelnější YouTube kanály


Většina videí na YouTube je poměrně nevinných. Na této síti najdete milióny videí s nejrůznější tématikou. Hudba, tanec, jídlo, slavné osobnosti, politika, vtipná videa, zvířata, móda, kosmetika, konspirační teorie, drby ze světa hvězd, denní vlogy, tipy na výchovu dětí a takto bychom mohli pokračovat do nekonečna. Ale ne všechny kanály jsou zde tak nevinné, jak se může na první pohled zdát. Některé ve vás svými videi budou budit čirou hrůzu a možná si budete přát, abyste na tyto stránky nikdy nezavítali. Pojďme se podívat na strašidelné a divné kanály, které můžete na YouTube najít.

youtube

Benjamin Bennet

Většina tvůrců si dává velkou práci z vymýšlením zajímavého obsahu, který bude originální, zábavný a zaujme co nejširší publikum. To však tak úplně neplatí o Benjaminovi Bennetovi. Náplní jeho videí je, že sedí před kamerou a usmívá se. Nic víc. Sedí bez hnutí, upírá na vás oči a vysílá k vám strašidelný úsměv. To vše dělá v živém vysílání a sedí tak několik hodin. Na jednom z videí je dokonce zaznamenán zloděj, který přišel vykrást jeho dům. I když otevřel dveře do pokoje, kde Benjamin natáčel, ten se dál jen usmíval do kamery.

andywilson92

Kanál, na kterém se tvůrce baví tím, že v podstatě ničí dětské sny a vzpomínky na oblíbené pohádky. Jedná se o zahraniční kanál, takže tu nenajdete české pohádky, ale třeba Mašinku Tomáše nebo Pokémony. Tvůrce upravuje videa do strašidelných a hrůzu nahánějících sestřihů s podivně zdeformovanými postavami, které dlouho nevymažete z paměti.

videa

Poppy

Poppy je americká zpěvačka a herečka, která vlastní svůj YouTube kanál. Na něm se ale nachází více než podivná videa, která zdánlivě nic neznamenají. Na všech z nich je Poppy, která s prázdným výrazem kouká do kamery. Na některých vede krátký https://www.firmy.cz/detail/1444313-judr-drahomir-kratky-prostejov.html monolog, na jiných jen opakuje několik minut své jméno. To vše podtrhuje děsivá hudba.

Chcete si některá z videí stáhnout do svého zařízení? Využijte YouTube video downloader.