Jedinečná česká whisky

Česká Republika má mnoho prvenství
v naší krásné zemi se vyrábí alkohol již stovky let. typické je pro nás pivo a víno, a samozřejmě také slivovice. Věděli jste ale, že u nás máme dokonce vlastní značku whisky? Whisky patří mezi celosvětově velmi oblíbené nápoje, které se k nám většinou dováží ze zahraničí. My ale nezastáváme pozadu, a v roce 1989 došlo k výrobě první české whisky. Chuť a vůni whisky udává hlavně sud, ve kterém zraje. U této whisky to byly http://decko.ceskatelevize.cz/kdyby-byly-ryby sudy vyrobeny z dubu.

whisky s ledem

Jedinečnou hammer head whisky můžete zakoupit i dnes, a to speciálně u nás. Na výběr máte ze dvou lahví – 23YO a limitovanou edici, která má 25 let. Tato whisky se vyznačuje chutí po burbonu, má výraznou chuť a ocení ji opravdoví znalci. Jen ti totiž vědí, že se u nás vyrábí i whisky. Whisky je skvělým dárkem pro každého – pro někoho z rodiny i pro šéfa.

Whisky je ve světě velmi oblíbená, a u nás si své místo na předních příčkách oblíbenosti musí ještě trošku upevnit. I tak je ale whisky i u lidu českého čím dál oblíbenější. Proto u nás najdete jedinečnou whisky, která vám zachutná. Limitovanou edici určitě ocení sběratelé. Limitky jsou jedinečné jak svou lahví, tak s svým obsahem, a vždy je vyrobeno jen pár kusů. Je to skvělá investiční záležitost, protože cena těchto lahví jenom roste.

skotská whisky

A co u nás najdete dalšího?
Pokud hledáte jakýkoliv další alkohol, najdete ho velice pravděpodobně u nás. Máme obrovský výběr alkoholu z tuzemské produkce, ale i z druhého konce světa. Najdete u nás likéry, pálenky i nealko. Každý si tu přijde na své. Specializujeme se i na prodej limitovaných edic, protože je nabízí mnoho výrobců. Vyberte si investiční alkohol, který na ceně rozhodně neztratí. Čeká na vás například jedinečný gin, whisky, ale i slivovice nebo pálenky, které se budou vyjímat ve vašem baru či sklepě. Ale limitky musíte brát rychle – je o ně velký zájem.