Grafika

Hodinová sazba za grafické práce včetně retušování a úprav fotografií, efektů, scanování, výběru fontů, vektorizace podkladů a pod.  500,- Kč
   
Cenik grafických prací vybraných produktů  
Vytvoření loga, logotypu (3 varianty loga na výběr) 5.000,- Kč
Prospekt formátu A4 1.500,- Kč
Prospekt formátu A3 2.800,- Kč
Firemní desky formátu A4 s klopy 1.600,- Kč

 

Tamponový potisk

Tamponový tisk je nejoblíbenější tradiční tisková metoda při značení barvou. Tato technologie používá    silikonový plochý tampon k přenášení barvy na předmět s jemnými detaily a vysokou přesností, použitelný pro širokou škálu materiálů - papír, plast, kov. Tamponový tisk umožňuje označování i zakřivených ploch. Vhodné zejména na tužky, propisky, zapalovače, přívěšky, metry, stojánky, kalkulačky, USB flash disky, powerbanky a na mnoho drobných reklamních předmětů a dárku do kanceláře případně pro osobní potřebu. 

 
 

 

Sítotisk

Sítotisk je tradiční metoda plošného tisku barvou s vysokou trvanlivostí a barevnou přesností.  Během procesu sítotisku se barva přímo tlakem přenáší přes síto na povrch produktu. Tato technologie tisku je vhodná zejména pro reklamní potisk nástěnných a stolních kalendářů, papírových tašek, PE tašek, ale hlavně na potisk reklamního textilu - triček, mikin a pod.

 

 

 

Výšivka

Tato technologie je určena pro označení reklamního textilu - polokošil triček, mikin, ručníků a osušek. Pro každy motiv určený k vyšívaní je potřeba jednorázově vyrobit vyšívací program, následně je logo vyšívano na automatizovaných strojích přímo na textil. 

 

 

 

 

Popis laserem

Logo je na výrobku prakticky laserem vypalováno. Dokonce i malá loga lze gravírovat přesně. Gravírování laserem je vhodné pro kovy, dřevo, sklo a některé plastové výrobky.

 

 

 

 

 

Ražba

Ražba je elegantní proces, který změní povrch materiálu, na který bylo vyraženo logo a které vytváří 3D dojem. Tento dojem je dosažen při vysokém tlaku s použitím speciálně vyrobené raznice.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Digitální tisk

Digitální tisk se používá na potisk papírových produktů a vloženým papírem ve foto kvalitě. Vložený papír s digitálním tiskem může být vyroben v různých velikostech a tvarech.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sublimační tisk

Sublimační tisk je plnobarevná digitální technologie ve fotografické kvalitě. Designy jsou vytištěny speciálními barvami na přenosovém papíru a poté jsou na povrchu výrobku zapečeny. Sublimace je použitelná pro světle barevné polyesterové produkty a produkty se speciální úpravou pro sublimaci.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rotační sítotisk

Rotační sítotisk je speciální druh sítotisku pro potisk lahví. Rotační tiskový stroj souběžně otáčí produkt se sítem. Výsledkem je nepřetržitý tisk po celé ploše produktu.

 

Kontakt

Spars reklamní agentura s.r.o.

Spojovací 92
Odolena Voda
25070tel.: 00420 266 610 399
mobil: 00420 724 148 181