V katalogu Dárky 2020 / Giftsplus najdete široké spektrum reklamních předmětů a dárků přehledně zařazených do jednotlivých kategorií s uvedením skladové dostupnosti. Vyžijte výjimečnou únorovou slevu ve výši 15 % z katalogových cen reklamního zboží z katalogu Dárky ! Platí pro všechny objednávky zboží s potiskem / ražbou / výšivkou firemního loga. Sleva se vztahuje na veškeré nezlevněné skladové zboží /včetně externího skladu v zahraničí/ a bude započítaná ve finální kalkulaci s příslušnou službou - potiskem, popisem laserem, ražbou nebo výšivkou.

 

 

V rámci této akce můžete výhodně pořídit také reklamní dárky vyrobené z ekologických a přírodních materiálů. Současným trendem v produkci reklamního zboží je nejen zaměření na funkčnost a kvalitu provedení, ale také důraz na použití materiálů, které jsou ekologicky šetrné a pocházejí z obnovitelných zdrojů. Plýtvání již není možné. Nahrazení zboží na jedno použití za opakovaně použitelné nebo biologicky rozložitelné předměty je důležitým krokem vpřed. V kolekci GREEN najdete reklamní dárky z udržitelných materiálů, pšeničné slámy, bambusového dřeva, kukuřičného plastu, recyklovaného dřeva i papíru, PET lahví, recyklované a organické bavlny, korku a dalších. 

 

 

 

 
 

V sekci COOL 2020 najdete "horké" novinky reklamních předmětů hlavně v oblasti technolgií: power banky, USB a bezdrátové nabíječky, USB flash disky a ostatní příslušenství k mobilům, tabletům i PC. 

Pozor! Katalog COOL 2020 je k dispozici dočasně pouze jako e-katalog s cenami, ale bez skladové dostupnosti! Bude v provozu v průběhu března. Předem děkujeme za pochopení. 

 
 
 
 
 
 

Technologie značení / potisku