Nástěnné kalendáře

V našem katalogu najdete originální kalendáře s širokou tematikou v mnoha rozměrech, které potěší nejen Vás, ale i Vaše obchodní partnery. Obsahuje  atraktivní nástěnné kalendáře fotografické, umělecké, poznámkové a také praktické 3 měsíční. Samozřejmostí je dotisk vašeho loga na lištu, nebo na vnitřní listy kalendáře.
 
 

Stolní kalendáře

 
Stolní kalendáře jsou nepostradatelnou každodenní "plánovací pomůckou" pro pracovní a soukromý život s důrazem na praktické požadavky, ale i jako sympatický estetický prvek. Vybrat si můžete z nabídky kalendářů pracovních, plánovacích či obrázkových. V rámci individuálních úprav nabízíme potisk loga na stojánek kalendáře (od 50 ks), případně výměnu titulní strany za motiv dle vašich představ (od 500 ks). 
 
 

Diáře

 
Máme k dispozici 61 ověřených variant designu firemních diářů jak pro kapesní formát, tak i pro formát A5 - denní a týdenní provedení. Případně si můžete sestavit diář přímo na míru vaším potřebám: 
  • barva papíru: bílá / žlutá
  • kalendárium
  • formát A5 nebo A6
  • úprava desek: materiál a barevné kombinace se sešíváním / obšitím
  • doplňky: záložka, předsádka s vlastním potiskem, uzavírání na gumičku, vlepení reklamních listů, kování rohů, případně poutko na tužku...
Samozřejmostí je dodání diářů s ražbou nebo tiskem vašeho loga v závislosti na vybraném materiálu povrchu diáře.
 
Samozřejmostí je dodání diářů s ražbou nebo tiskem vašeho loga v závislosti na vybraném materiálu povrchu diáře.Samozřejmostí je dodání diářů s ražbou nebo tiskem vašeho loga v závislosti na vybraném materiálu povrchu diáře.